Je hebt maar 3 ingrediënten nodig om deze smaakvolle pesto-parmaham twisters op tafel te kunnen zetten. Eenvoudig én lekker dus!
Porties: 18stuks
Ingrediënten
1olvers kant-en-klaar pizzadeeg
3volle eetlepelsgroene pesto
5-6plakjesparmaham
Instructies
Rol het pizzadeeg uit blik uit op je werkblad. Het is nu nog erg dik, niet handig voor deze twisters. Rol het daarom in de lengte uit met een deegroller, het werd bij mij ongeveer 1,5 keer zo lang.
Schep 3 volle eetlepels pesto op het deeg en smeer dit met de bolle kant van de lepel gelijkmatig uit. Leg er dan de plakjes Parmaham bovenop.
Met een pizzaroller of scherp mes snijd je het deeg in repen van ongeveer 2 cm breed. Controleer of ook de Parmaham goed is doorgesneden, loop dit eventueel na met een scherp mesje.
Neem een reep deeg en vouw dit dubbel, pak de uiteinden beet en draai deze in tegenovergestelde richting van elkaar zodat er een ‘twist’ ontstaat.
Leg de twisters op een met bakpapier beklede bakplaat.
Bak de twisters in 12-14 minuten op 200 °C (boven- en onderwarmte).
Nog warm zijn deze twisters niet te weerstaan, maar afgekoeld kun je ook nog prima serveren natuurlijk. Je kunt ze zelfs een dagje van tevoren maken als je dit handig vindt.